Kraków to wyjątkowe miasto. Jego niepowtarzalny klimat i bogactwo możliwości przyciągają zarówno turystów, jak i osoby pragnące uczyć się, studiować lub pracować w dawnej stolicy Polski. W doskonały sposób łączy tradycję z nowoczesnością i tworzy atmosferę, dzięki której studia w Krakowie stają się pięknym i niezapomnianym przeżyciem.

Jako jedno z najważniejszych ośrodków naukowych i akademickich w Polsce, Kraków posiada bogatą ofertę edukacyjną. Mnogość i prestiż znajdujących się tutaj uczelni wyższych, a także szeroki wachlarz możliwości dydaktycznych przyciągają co roku ogromne ilości ludzi z całego świata, pragnących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Kraków to również ważny w skali Europy ośrodek kulturalny. Miasto obfituje nie tylko w przepiękne i bezcenne zabytki oraz miejsca, ale również teatry, kina, muzea, galerie i wiele innych instytucji związanych z kulturą i sztuką. Odbywają się tutaj liczne festiwale, koncerty i największe targi, również te międzynarodowe. Zapraszamy na studia do Krakowa!

Studiuj w Krakowie!