Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie...

Tak bardzo nie możemy się doczekać Dnia Kobiet, że w tym roku rozpoczynamy świętowanie już 5 marca! Jak zawsze nieoceniony Samorząd Studentów WSE przygotował całą masę atrakcji, konkursów i niespodzianek dla studentek, absolwentek, słuchaczek, pracowniczek oraz przyjaciółek naszej Uczelni. Dla szczególnie zdeterminowanych panów również, bo właściwie czemu by nie?

Co mamy w planie?

Przede wszystkim superkobiece upominki dla pierwszych 30 osób.

...a ponadto:

MODA PRZEMIJA, STYL POZOSTAJE
12.00 - 17.00
Porady doświadczonych stylistek i wizażystek, które doradzą jaki ubiór będzie pasował do sylwetki, jak dobrać kolory i jakie sztuczki zastosować, by codzienny makijaż był profesjonalnie wykonany. Będzie można znaleźć swój własny styl i skusić się na próbny makijaż! Dodatkowo do wygrania kurs makijażu o wartości 300 zł.
Partnerzy: Perfumeria Douglas i blogerka KingeFashion

ZDROWY DUCH W ZDROWYM CIELE
12.00 - 17.00
Porady trenera personalnego, który do indywidualnych potrzeb dopasuje trening połączony z odpowiednim odżywianiem umożliwiającym ukształtowanie sylwetki. Będzie można się dowiedzieć jak się zdrowo odżywiać i w jaki sposób wykorzystać sprzęt domowy do ćwiczeń, by poprawić sprawność fizyczną. Dodatkowo będzie możliwość przebadania wzroku oraz dobrania oprawek do swojego kształtu twarzy. Do wygrania będzie kalendarz o wartości 100 zł.
Partnerzy: Grzegorz Piekarczyk i aleWzrok

ODDAWANIE KRWI
10.00 - 14.00
Zrób coś dobrego dla innych i oddaj krew dla potrzebujących. Wszyscy Krwiodawcy otrzymają czekolady od RCKiK oraz kupony zniżkowe od Samorządu (Project Escape, Pink&Bowling Club, Centrum Wspinaczkowe Forteca, Tor gokartowy Elikart, ReniSPORT).

Pytania? Szukajcie nas na Facebooku: TUTAJ oraz TUTAJ.

plakat 8marca