Najnowsze trendy w e-marketingu - bezpłatny wykład otwarty

Chcesz dowiedzieć się jakie trendy w e-marketingu pojawią się w najbliższym czasie? 
Co tak naprawdę zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni ostatnich lat? 
Przed jakimi wyzwaniami staną e-marketerzy w nowym roku?

Zapraszamy na wykład otwarty Wojciecha Szymańskiego - wykładowcy i opiekuna kierunku E-marketing na Studia podyplomowe WSE oraz Dyrektora Pionu Marketingu w WSE, który odbędzie się 15 lutego 2017 w godzinach: 16:30-17:40 w Wyższej Szkole Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie

Wykład będzie poruszał tematykę e-marketingu (marketingu internetowego) - szeregu działań mających na celu promocję danej firmy, marki czy produktu wykorzystując przy tym Internet. Początkowo reklama w Internecie ograniczała się do wyświetlania banerów oraz wysyłania maili. Aktualnie możemy mówić o napływnie nowych form komunikacji, mediów i kanałów, z których mogą korzystać specjaliści ds. e-marketingu. Coraz częściej można również zauważyć nowe naukowe teorie traktujące e-marketing nieco inaczej niż standardowy, znany wszystkim tradycyjny marketing. Jednym z wiodącym trendów jest koncentracja na Użytkowniku i jego potrzebach – firmy próbują zidentyfikować i poznać swojego potencjalnego klienta, aby kierować do niego indywidualny przekaz, ktory nakłoni go do zakupu lub skorzystania z usługi.

Wykład skierowany jest do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-marketingiem, a także do tych którzy mają już pewne doświadczenia i chcieli by nieco zaktualizować swoją wiedzę. Zapraszamy również osoby, które posiadają wiedzę z zakresu tradycyjnego marketingu,aby mogły wzbogacić ją o informacje na temat tego jakie możliwości daje nam w zakresie marketingu Internet. Nie zabraknie więc takich takich zagadnień jak: co to jest marketing przychodzący, czym jest grow hacker, Influencer, Coolhunter i Trendsetter, co nam daje big data oraz jak wykorzystać opowiadanie historii do zbudowania marki.

Serdecznie zapraszamy!