Tydzień Praktycznych Warsztatów Biznesowych

 

Trial LinkedIn Banner Design

Wyższa Szkoła Europejska zaprasza na 4 warsztaty w ramach Tygodnia Praktycznych Warsztatów Biznesowych. Warsztaty mają na celu przybliżenie potencjalnym Studentom tematów poruszanych na poszczególnych specjalnościach kierunku Zarządzanie biznesem, a także pozwolić im na poznanie wykładowców i sposobu prowadzenia zajęć zanim podejmą decyzję o studiach.

Tydzień Praktycznych Warsztatów Biznesowych obejmuje następujące warsztaty:

 1. LEAN MARKETING, czyli Start small, think big! – dla zainteresowanych specjalnością Marketing:  Branding i komunikacja rynkowa. Warsztaty są prowadzone przez Beatę Mosór – Szyszkę i mają dać odpowiedź na takie pytania jak:
  1. Jak zaprojektować MVP kampanii reklamowej?
  2. Jak formułować i testować hipotezy marketingowe?
  3. Jak zbudować duży zasięg reklamowy bez ponoszenia dużych kosztów?
 2. O RANDCE PROJEKTANTA I UŻYTKOWNIKA, czyli jak projektować produkty, które pokochają użytkownicy – dla zainteresowanych specjalnością User Experience i zachowania użytkowników Internetu. Warsztaty są prowadzone przez Joannę Ostafin i mają dać odpowiedź na takie pytania jak:
  1. Jak wygląda typowy proces tworzenia nowych produktów?
  2. Co zrobić, aby uniknąć niepowodzeń i marnotrawstwa czasu i pracy projektantów?
  3. Jak projektować tak, by użytkownicy pokochali nasz projekt?
  4. Co Lean Startup robi poza ekosystemem startupowym?
 3. DYSKRETNY UROK SPRZEDAŻY, czyli co każdy handlowiec widzieć powinien – dla zainteresowanych specjalnością Zarządzanie sprzedażą. Warsztaty są prowadzone przez dr Małgorzatę Mitoraj – Jaroszek i mają obejmują takie zagadnienia jak:
  1. Jak przekonywać klientów?
  2. Co oznacza technika "jazdy windą z klientem"?
  3. Jak radzić sobie z zastrzeżeniami ze strony klienta?
 4. LOGISTYKA JEST WSZĘDZIE, czyli decyzje logistyczne w praktyce – dla zainteresowanych specjalnością Zarządzanie w logistyce. Warsztaty są prowadzone przez Małgorzatę Kozicką i poruszają następujące zagadnienia:
  1. Strategia zarządzania w logistyce, mit czy prawda? 
  2. Czy etyka w logistyce istnieje?
  3. Sprawdź jakie decyzje mogłabyś/mógłbyś podejmować jako menedżer i co z tego mogłoby wyniknąć?

Szczegóły związane z rejestracją, miejscem oraz terminem są dostępne na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/pg/wse.krakow/events

Jak podkreśla dr Grażyna Urbanik-Papp, Prodziekan kierunku Zarządzanie, kierunek ten wyróżnia się praktycznym podejściem i starannie zaprojektowanymi specjalnościami. Studia rozwijają wiedzę i kompetencje potrzebne w realnych warunkach biznesowych, stwarzają możliwość poznania organizacji i zasad ich funkcjonowania od wewnątrz i, co niezwykle cenne we współczesnym biznesie, dają szansę nawiązywania sieci kontaktów biznesowych.

Świat biznesu potrzebuje ludzi kreatywnych, zorientowanych na cel i przedsiębiorczych, potrafiących pracować w zespole i nieustannie się uczyć. Studia Zarządzanie biznesem są zaproszeniem do odnalezienia swojej drogi w świecie biznesu.

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami kierunku: http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/zarzadzanie