Ruszyła rekrutacja na: Międzynarodową Szkołę Letnią w ramach projektu „Stay in Touch”

 

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja na: Międzynarodową Szkołę Letnią w ramach projektu „Stay in Touch” realizowanego przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera.


Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów kierunku Grafika reklamowa i multimedia do udziału w Międzynarodowej Szkole Letniej realizowanej w partnerstwie z trzema uczelniami : Athens School of Fine Arts (Grecja), Universidad de Castilla – La Mancha (Hiszpania) oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Szkoła Letnia będzie odbywać się w dwóch etapach (łącznie 10 dni):

  

I część w Krakowie

16-20 października 2017

II część w Atenach

luty / marzec 2018*

 

Program zajęć w ramach kursu będzie dotyczył projektowania społecznie odpowiedzialnego i wykształci wśród uczestników kompetencje potrzebne z punktu widzenia rynku pracy i otoczenia społeczno-gospodarczego. Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców pochodzących z wszystkich uczelni partnerskich.

Praca w ramach Szkoły Letniej będzie miała głównie charakter warsztatowy (w zespołach międzynarodowych), uzupełniony o wykłady, spotkania z przedstawicielami NGO o zróżnicowanej tematyce, projektowanie rozwiązań dla konkretnego klienta, wymianę doświadczeń.

Rekrutacja trwa do 31 sierpnia

Wszystkie niezbędne informacje organizacyjne oraz Regulamin rekrutacji wraz z formularzem rekrutacyjnym znajdują się w załącznikach.
W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

*termin może ulec nieznacznej zmianie