Prodziekan Mateusz Barłóg stypendystą w grancie badawczym!

zdjecie barlogProdziekan ds. kierunku Psychologia w WSE – Mateusz Barłóg został stypendystą w grancie badawczym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki! Projekt "Analiza stanów depersonalizacji/derealizacji w grupach klinicznych i nieklinicznych" jest realizowany przez Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją w Uniwersytecie SWPS Katowice.

Prowadzone przez zespół badawczy analizy odmiennych stanów świadomości będą służyć poprawie diagnostyki osób po traumatycznych doświadczeniach a w konsekwencji zwiększeniu efektywności procesów leczenia, stanowiąc istotny wkład w zakresie współczesnej problematyki psychologii i psychiatrii.           

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszymi doniesieniami z badań, prowadzeniem własnych projektów naukowych, czy akcji społecznych – zapraszamy do powstającego właśnie Psychologicznego Koła Naukowego! Więcej informacji uzyskacie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Laureatowi gratulujemy!