KONKURS - zaprojektuj logo ścieżki edukacyjnej User Experience!

konkurs 08

 

W tym roku akademickim uruchomiliśmy na studiach I stopnia unikatową, międzykierunkową specjalność User Experience. To jedyna taka w Polsce ścieżka edukacyjna, która w kompleksowy sposób łączy kompetencje psychologa i grafika.

Specjalność UX od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widząc rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie, władze uczelni postanowiły otworzyć odrębny kierunek User Experience & Business Design na studiach podyplomowych! Nasza uczelnia już wkrótce zatem będzie miała w swojej ofercie kompleksową ścieżkę edukacyjną związaną z UX.

Naszym pragnieniem jest, żeby ścieżka ta była powodem do dumy i wyrazem wspólnej tożsamości zarówno studentów I stopnia jak i słuchaczy studiów podyplomowych związanych z UX. Dlatego też ogłaszamy wyjątkowy konkurs, którego zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych!

Zadanie konkursowe brzmi następująco: Zaprojektuj logo ścieżki edukacyjnej User Experience w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. 

 

Wszelkie szczegóły, wymagania, wytyczne, dane techniczne oraz terminy znajdziecie w regulaminie konkursu na dole strony.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci i słuchacze studiów podyplomowych WSE! 

 

Konkurs potrwa do 23.11.2018 r., a rozstrzygnięcie odbędzie się 30.11.2018 r. Czekamy na Wasze projekty!

UWAGA! Przedłużamy możliwość wysyłania zgłoszeń do niedzieli, 25.11.2018 r.!  

 

Powodzenia!