Zbliża się Ogólnopolski Tydzień Kariery - sprawdź warsztaty organizowane w WSE!

00001

 

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i liceów na warsztaty przygotowane w ramach 11 edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Wyższej Szkole Europejskiej!

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne wydarzenie mające na celu promocję rozwoju zawodowego i przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz podkreślenie roli doradztwa zawodowego w planowaniu własnej kariery zawodowej. OTK organizowany jest już po raz jedenasty, a inicjatorem i koordynatorem wydarzeń jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest „Pasja, Profesja, Powołanie…”.

 

Na naszej uczelni możecie wziąć udział w trzech wyjątkowo ciekawych warsztatach:

 

Pasja - Archetypy wizualizacji własnej kariery (moje talenty - moja przewaga)
21.10.2019 r.
09:30 – 12:00 

Budując własny wizerunek firmy często korzystają z archetypów, aby w sposób spójny trafiać do odbiorców. Jeśli uświadomimy sobie naszą własną „markę”, możemy wokół niej zbudować profesjonalny obraz swojej osoby - od mediów społecznościowych, aż po tworzenie CV. Pomagają one również zrozumieć własne wartości, a na tym zależy nam najbardziej.

 

Profesja - Paradoksy zachowań sukcesu
21.10.2019 r.
12:30 – 15:00

Czy istnieją takie zachowania, dzięki którym szybciej osiągniemy upragniony cel? Czy nasze mocne strony mogą stać się słabościami? Jakich pracowników szukają firmy i dlaczego tak ważny jest rozwój kompetencji miękkich? Zapraszamy w podróż po 12 paradoksalnych zachowaniach wpływających na relacje, osiągnięcia i przywództwo. Nauczycie się jak zarządzać swoim życiem przy wykorzystaniu specjalistycznych metod, stosowanych w procesach rekrutacyjnych największych firm.

 

Powołanie - Co by było, gdybym był…
24.10.2019 r.
12:30 – 15:00

„Życie jest sumą naszych wyborów” - Albert Camus. Refleksyjny warsztat, którego głównym celem jest doskonalenie myślenia przyczynowo-skutkowego. Będziecie mogli wcielić się w rolę wybranych karier oraz zrozumieć jakie zachowania są efektywne na danym stanowisku.

 

Zajęcia poprowadzi mgr Michał Madej - doradca zawodowy w Wyższej Szkole Europejskiej, coach, trener, certyfikowany konsultant Harrison Assessments Talent Solutions (HATS).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestracje uczestników - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie trwać będzie od 21 do 26 października br., a szczegółowy harmonogram wydarzeń OTK znajdziecie tutaj.

Spotkania w ramach OTK organizowane są we współpracy z Województwem małopolskim i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

 

Zapraszamy!