Poznaj uczelnię

Jeśli chcesz poznać bliżej naszą uczelnię - zapraszamy! Możesz uczestniczyć w wykładach razem ze studentami, brać udział w eventach, które organizujemy, spotkać się z naszymi wykładowcami i porozmawiać o studiach.

INDYWIDUALNA PREZENTACJA UCZELNI

Zwiedzasz naszą uczelnię, rozmawiasz ze studentami, zadajesz pytania naszym pracownikom, a także poznajesz kadrę dydaktyczną, a to wszystko w wybranym przez Ciebie terminie.

BEZPŁATNE WYKŁADY OTWARTE NA UCZELNI

Jeśli chcesz przekonać się jak wygląda nauka na WSE- nic prostszego. Po prostu zgłoś do Działu Rekrutacji chęć wzięcia udziału w interesującym Cię wykładzie, które codziennie odbywają się dla naszych studentów i poczuj się jednym z nich!

BEZPŁATNE WYKŁADY W TWOJEJ SZKOLE

Wykładowcy WSE chętnie przyjadą do Twojej szkoły abyś mógł poznać ich osobiście. Nasza kadra oferuje bezpłatne wykłady z zakresu zarządzania, doradztwa zawodowego,  relacji międzynarodowych oraz filologii angielskiej-lingwistyki stosowanej, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Aktualna oferta wykładów:  pobierz

Dział Rekrutacji

ul. Westerplatte 11, Kraków

tel. 12 683 24 04

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIRTUALNY SPACER PO WSE

Wybierz się na spacer i odwiedź naszą Uczelnię: http://wse.wkraj.pl/#/19961/0