Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja 3

 

Witaj!


Studia są jednym z najwspanialszych i najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. To właśnie wtedy zaczynamy podejmować świadome decyzje, które mają wpływ na całe nasze życie. Jedną z takich decyzji jest wybór odpowiedniego dla siebie kierunku, który pozwoli Ci nie tylko rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty, ale też otworzy Ci drzwi do wymarzonej pracy. To wszystko gwarantują studia w Wyższej Szkole Europejskiej!

W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się starannie opracowane kierunki, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku pracy. Każdy z nich prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę aktywnych zawodowo dydaktyków, którzy nie tylko uczą, ale też inspirują naszych studentów do samodzielnego działania.

 

Kierunki studiów I stopnia to:

 

Kierunki studiów I stopnia w języku angielskim to:

 

Kierunki studiów II stopnia to:


Istnieje możliwość podjęcia studiów w trybie niestacjonarnym wieczorowym (zajęcia w tygodniu, w godzinach popołudniowych i wieczornych dla osób pracujących) na kierunkach Grafika reklamowa i multimedia (ścieżka Digital Art tylko w trybie stacjonarnym) oraz Game Design.

 

Aby dowiedzieć się, jak zostać studentem Wyższej Szkoły Europejskiej, wybierz poniżej stopień studiów, który Cię interesuje, a następnie wykonaj kilka kroków:

Jakie studia Cię interesują?