Kolejna edycja wystawy SEPARATOR

Kolejna edycja wystawy SEPARATOR

Studenci Grafiki reklamowej i multimediów z przyjemnością zapraszają na wystawę prezentującą najlepsze prace studentów II i III roku – SEPARATOR, która odbędzie się w dniach 27.06-01.07 w Muzeum Lotnictwa Polskiego, przy al. Jana Pawła II 39 w Krakowie.

SEPARATOR to interdyscyplinarna wystawa prezentująca najlepsze prace studentów II i III roku specjalności edytorskiej oraz multimedialnej. Na wystawie znajdą się projekty z dziedziny grafiki użytkowej, prace rysunkowe, prototypy opakowań i książek, a także funkcjonalne prototypy aplikacji, filmy krótkometrażowe i animacje. Dodatkowo, podczas oficjalnego finisażu wystawy odbędzie się wystąpienie nt. grafiki użytkowej (Studio Otwarte).

Szczególnie gorąco zapraszamy w sobotę 30.06 na uroczystość zakończenia roku oraz finisaż wystawy. Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele Studia Otwartego – Oksana Shmygol i Julian Wierzchowski. Podzielą się z uczestnikami doświadczeniami w pracy ze swoimi klientami w wystąpieniu pt. „Projekty na U”.

Tuż po wystąpieniu odbędzie się networking i poczęstunek, podczas których będzie możliwość zwiedzenia wystawy oraz porozmawiania z autorami prac.

 

Harmonogram dnia 30.06:

17.00 Zakończenie roku (Samorząd Studencki)

17.30 Część oficjalna

18.00 „Projekty na U“ Oksana Shmygol, Julian Wierzchowski – wystąpienie Studia Otwartego

19.00 Networking, poczęstunek, oprowadzenie po wystawie

 

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/159932521517882/

Więcej szczegółów na stronie:

http://separator.wse.krakow.pl