Partnerstwa w projektach

Wyższa Szkoła Europejska chętnie przystępuje z innymi podmiotami do realizacji wspólnych przedsięwzięć – zarówno w roli lidera jak i partnera. Chętnie zapoznajemy się z propozycjami współpracy partnerskiej, szybko je analizujemy i w 90% przypadków podejmujemy współdziałanie. Zapraszamy do kontaktu!

Wyższa Szkoła Europejska jest przygotowana pod względem organizacyjnym, infrastrukturalnym i unikalnego know-how do realizacji nawet najbardziej złożonych i ambitnych projektów. Zarządzaniem projektami zajmuje się wyspecjalizowany dział – Centrum Rozwoju Strategicznego, a wypracowane przez lata procedury oraz praktyczne doświadczenie w realizacji projektów, wspierane dodatkowo przez zaplecze technologiczne, czynią z WSE partnera godnego zaufania i kompetentnego, a przy tym wysoce elastycznego.

Uczelnia dysponuje 11-letnim doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w tym funduszy europejskich. Udało nam się w tym czasie zrealizować ponad 40 projektów dofinansowanych, o łącznej wartości blisko 50 milionów złotych. Wysokość pozyskanych środków per capita stawia naszą uczelnię wśród liderów na rynku szkolnictwa wyższego. W czasie realizacji projektów współpracowaliśmy jako lider lub partner z kilkudziesięcioma podmiotami (w tym zagranicznymi): zarówno przedsiębiorstwami, instytucjami sektora finansów publicznych, jak i organizacjami pozarządowymi.

Sprawdź czym zajmujemy się aktualnie.

Kontakt

Bożena Sochan – Dyrektor Centrum Rozwoju Strategicznego
tel: 12 683 24 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.wse.krakow.pl/pl/projekty-dla-otoczenia/projekty-aktualne