Samorząd studentów WSE

Samorząd studentów Wyższej Szkoły Europejskiej tworzą przedstawiciele studentów wszystkich lat i kierunków studiów na uczelni. Głównym zadaniem samorządu jest reprezentowanie studentów wobec władz uczelni, jak również wsparcie naukowe, kulturalne, sportowe, czy gospodarcze wszelkich inicjatyw studenckich.

Masz jakiś problem na uczelni? A może pomysł na nowe wydarzenie? Chciałbyś coś zorganizować lub wziąć w czymś udział? Albo zwyczajnie pogadać?

Uwielbiamy pomagać, rozwiązywać problemy i organizować różne akcje i wydarzenia.

Przyjdź do nas nawet z najbardziej szalonym pomysłem, a my postaramy się go urzeczywistnić. Chcemy sprawić, by WSE żyło cały rok!

Przyjdź.   Dyżury w każdy wtorek w godz. 09:35-12:45 i w każdy piatek w godz. 09:35-11:00
Pisz.   Nasz mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Śledź fanpage.   fb.com/samorzadwse

 

Archiwum

 

Październik 2015
Gra miejska „Alicja w Krainie Czarów”
Gra miejska o tematyce „Alicja w Krainie Czarów”, mająca na celu integrację wszystkich studentów Wyższej Szkoły Europejskiej. Połączona była razem z imprezą integracyjną w krakowskim klubie Point, podczas której ogłoszone zostały wyniki gry miejskiej.


Listopad 2015,
Krwawy Bankiet
Tematyczna impreza integracyjna „Krwawy Bankiet” zorganizowana w Klubie Rewolucja w Krakowie.


Grudzień 2015
Tomorrow Can’t Snow
Impreza tematyczna „Tomorrow Can’t Snow”, której głównym motywem był święty Mikołaj. Odbyła się w krakowskim klubie Choice.

Wigilia WSE 
Uczelniana Wigilia – spotkanie pracowników, wykładowców oraz studentów WSE, poczęstunek wigilijny, łamanie się opłatkiem, dekorowanie bombek, wspólne śpiewanie kolęd oraz wysyłanie listów z postanowieniami noworocznymi


Marzec 2016
Zaprojektuj swoje profesjonalne CV
Bezpłatne warsztaty na uczelni WSE o tematyce „Zaprojektuj swoje profesjonalne CV oraz Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej”

Zmierz się z rzeżuchą na wielkanocnym ringu
Konkurs „Zmierz się z rzeżuchą na wielkanocnym ringu” z okazji świąt Wielkanocnych, w którym brali udział studenci, pracownicy oraz wykładowcy WSE. Głównym motywem konkursu było wyhodowanie najpiękniejszej rzeżuchy.

 

Kwiecień 2016
Kicz Party
Impreza tematyczna dla studentów, pracowników oraz wykładowców WSE. Połączona również z karaoke, impreza odbyła się w klubie B4.

 

Listopad 2016
Gra Miejska „Halloween Scooby’ego”
Gra miejska o tematyce „Scooby Doo”, mająca na celu integrację wszystkich studentów Wyższej Szkoły Europejskiej. Połączona razem z imprezą integracyjną karaoke w klubie Coyote podczas, której ogłoszone zostały wyniki gry miejskiej.

 

Grudzień 2016
Wigilia WSE
Poczęstunek wigilijny dla wykładowców, pracowników oraz studentów WSE. Podczas wigilii ozdabianie pierników oraz bombek. Wspólne śpiewanie kolęd oraz konkurs z nagrodami.