Studia II stopnia magisterskie

Studia Magisterskie, czyli studia II stopnia w Wyższej Szkole Europejskiej to doskonała możliwość poszerzenia wiedzy związanej z filologią angielską. Kierunek ten od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a praktyczne podejście do jego nauczania i nacisk położony na naukę języków obcych umożliwiają rozpoczęcie kariery zawodowej w wielu dziedzinach.

Studia magisterskie oferują dwie starannie wyselekcjonowane i pożądane na rynku pracy ścieżki kształcenia: Komunikacja Międzykulturowa w Biznesie oraz Tłumaczenia Specjalistyczne. Uczelnia posiada specjalistyczne laboratorium tłumaczeń symultanicznych, dzięki czemu studenci zyskują możliwość profesjonalnych ćwiczeń i rozwijania umiejętności językowych na najwyższym poziomie.

Dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze, wśród której są Native Speakerzy z Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Stanów Zjednoczonych, będziesz miał okazję do pełnego zanurzenia się w języku obcym. Nasza kadra składa się ze specjalistów metodyków w dziedzinie Content and Language Integrated Learning, Formative Assessmet i Computer Assisted Language Learning, literaturoznawców zajmujących się badaniami nad zagadnieniami związanymi z wyobraźnią oraz kontekstem społeczno-politycznym literatury, a także tłumaczy specjalistów z zakresu uniwersaliów przekładów w tłumaczeniu symultanicznym, eksplicytacji w przekładzie prasowym i tłumaczeniu konferencyjnym czy też ideologii w przekładzie. Nasze zajęcia to nie tylko możliwość zrobienia dużego kroku w swojej karierze ale również szansa aby wziąć udział w fascynującej podróży i przygodzie po tajnikach zawodu nauczyciela i tłumacza języka obcego.

Zapraszamy na studia magisterskie w Krakowie – mieście o wspaniałej atmosferze i nieograniczonych możliwościach!