Zarządzanie projektami

W trakcie tych studiów nauczysz się jak planować i zarządzać projektami w ramach działalności firm, organizacji oraz instytucji publicznych. Opanujesz techniki przygotowania, sposoby realizacji i monitoringu przebiegu projektów. Poznasz sposoby zarządzania jakością, finansami oraz ryzykiem w projektach. W osobnym module przybliżymy Ci specyfikę projektów finansowanych środkami UE. Odbiorcami studiów mogą być zarówno beneficjenci takich projektów, jak i jednostki wdrażające, odpowiedzialne za monitoring. Jeśli już zawodowo zajmujesz się realizacją projektów - u nas nauczysz się jak zarządzać zespołem projektowym, jak dobierać, motywować członków zespołu projektowego – czyli jak osiągać sukces projektów.

Krzysztof Witkowski
opiekun merytoryczny

Atuty kierunku

  • bardzo dobre przygotowanie studentów do samodzielnego ubiegania się o certyfikaty IPMA,
  • 230 godzin zajęć,
  • wykładowcy – głównie praktycy z certyfikatami IPMA,
  • bardzo dobrze oceniany przez absolwentów poprzednich edycji studiów program dostosowany do najnowszych wytycznych National Competence Baseline 3.0, co potwierdza autoryzacja programu przez IPMA Polska i bardzo wysoka zdawalność egzaminów certyfikacyjnych IPMA,
  • praca dyplomowa ma formę projektu z wykorzystaniem programu wspomagającego planowanie projektów (np. MS Project).

Cel edukacji

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom umiejętność sprawnej i efektywnej realizacji przedsięwzięć. Ale także "filozofii" zarządzania opartej na przeświadczeniu, iż rozwój instytucji dokonuje się poprzez wdrażanie zróżnicowanych, zamkniętych w czasie projektów mających przynieść konkretne cele, w sposób unikalny organizując zaangażowane zasoby ludzkie, materialne oraz finansowe. Takie podejście do zarządzania da słuchaczom szansę na innowacyjność i konkurencyjność organizacji!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z wypowiedzią opiekuna merytorycznego kierunku

Zdjęcie pod media
Zapraszamy do obejrzenia filmu z wypowiedzią opiekuna merytorycznego kierunku

Kontakt

Centrum Studiów Podyplomowych
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, ul. św. Filipa 25, pokój F6-7
tel.: 012 683 24 60, 68, 77
fax: 012 683 24 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 16.00.