Kursy językowe w Wyższej Szkole Europejskiej

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kursach języków obcych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie!

Kursy przeznaczone są zarówno dla studentów, słuchaczy i pracowników WSE w preferencyjnej cenie, jak i dla osób spoza uczelnizachęcamy do zapraszania znajomych, przyjaciół i członków rodziny!

Uczestnikom gwarantujemy zajęcia na najwyższym poziomie, z najlepszymi lektorami pracującymi w WSE. Nacisk położony jest przede wszystkim na komunikację i jak najszybsze posługiwanie się językiem w praktyce – już po pierwszych zajęciach będziecie potrafili nawiązać prosty dialog!

 

Szczegóły organizacyjne:

  • 50 godzin dydaktycznych w semestrze (1 godz. dyd. = 45minut), w dwóch trybach:
    • dwa razy w tygodniu (2x45min)
    • raz w tygodniu (4x45min)
  • Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych dogodnych i dla studentów i dla osób pracujących
  • Miejsce zajęć: budynek WSE, al. Jana Pawła II 39a, Kraków
  • Zapisy trwają do 16 października 2019: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W ofercie dostępne są następujące języki:

 

tabelka CJO 2

 

Warunkiem zapisania do grupy jest zgłoszenie się i wpłata w wyznaczonym w mailu zwrotnym terminie. Możliwa płatność ratalna. Szczegóły dla osób zainteresowanych będą przesłane w osobnym mailu.

Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć z innych języków, w innym wymiarze godzin i z mniejszą liczbą uczestników. W takim przypadku, po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w kursie przygotujemy dopasowaną ofertę.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.