Michał Godlewski

Michał Godlewski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, coach i trener coachingu, praktyk terapii oddechem.

Ukończył trening trenerski metody Transforming Communication w Transformations International Consulting &Training LTD, program Art&Science of Coaching w Erickson College International, oraz szkolenie trenerów coachingu korporacyjnego Coaching Clinic Licensing Program dostarczane przez Coach U Corporate Poland. Posiada wydany przez The International NLP Federation certyfikat Praktyka NLP, oraz wydany przez Polski Instytut Terapii Krótkoterminowej certyfikat ukończenia rocznego międzynarodowego kursu ustawień systemowych metodą Berta Hellingera. W zakresie psychologii transformacji ukończył 3 letnią Wyższą Szkołę Zawodową Terapeutów Oddechu w australijskim ośrodku 'Breathconnection'. Jako trener holistycznej edukacji współpracował z Inspiration Seminars International prowadząc szkolenia z zakresu budowania potencjału osobistego w filiach Instytutu Świadomego Życia w 8 miastach w Polsce. Od 4 lat prowadzi praktykę doradcy rozwoju osobistego, coacha i terapeuty oddechem inspirując jednostki i zespoły do realizowania życia najwyższej jakości. Inicjator akcji ogólnopolskiej akcji podnoszenia Poczucia Własnej Wartości - zaprasza na stronę Polskiego Forum Ludzi Wartościowych. Promuje psychologię pozytywną pisząc artykuły, tłumacząc fachową literaturę i szkolenia, regularnie współpracuje z Radiem Kraków propagując wiedzę z zakresu zmiany osobistej. W poszukiwaniu tego, co działa najskuteczniej, eksploruje nowatorskie metody i podejścia do osiągania dobrostanu.

Pasjonuje się sportowym tańcem towarzyskim i kreowaniem choreografii (współtworzył oprawę artystyczną Sylwestra na Krakowskim Rynku, a jego współpraca choreograficzna z Kamilą Porczyk zakończyła się zdobyciem przez nią tytułu Mistrzyni Świata Fitness).