Kamilla Motacki

Doradca | Konsultant | Coach ICI| Trener | Wellbeing Options® |

Kamilla Motacki

Dyplomowany, certyfikowany (UŁ) Coach ICI i Trener (Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego), Trener NLP IN/IANLP, Trener Transforming Communication™, Resolve Coaching™. Szkoliła się w Polsce, Nowej Zelandii- Auckland, w Kairze (Egipt), na Cyprze. Ukończyła wiele treningów i szkoleń min. Trening Transforming Communication©, Trening Resilience©, Trening Transforming Advanced©, Trening Integration NLP, Spirituality, Aweken Healing, Tao, Chi Kung. Jest Master Practitioner of NLP. 

Prowadzi warsztaty, szkolenia, sesje indywidualne w zakresie kompetencji miękkich – komunikacji jak i rozwoju osobistego a także z zakresu rozwiązywania konfliktów. Jest właścicielem firmy Wellbeing Options®. Od lat współpracuje z firmą Workplaces Options ® (Wielka Brytania) prowadzącej Program Pomocy dla Rodzin i Pracowników (Employee & Family Assistance Programme EFAP), oraz Firmą Shepell – Fgi Prowadzącej Program Employee and Family Assistance EFAP MONTREL.

Budzi ludzkie umysły od zasiedzenia w ograniczających przekonaniach, zadaje pytania, które kierują ludzi do wewnątrz. Obywatel Europy. Jej motto to „niemożliwe jest możliwe”. Siewca pogłębionej świadomości, która prowadzi do odpowiedzialnych decyzji, komunikacji opartej na zaufaniu.