Praca w WSE

Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera tworzą ludzie dla których praca jest pasją, którzy chcą się ciągle rozwijać i robić coś nie tylko dla siebie, ale i dla otoczenia. Takich ludzi skupiamy zarówno wśród kadry dydaktycznej, jak i administracyjnej. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do naszego grona zapraszamy do nadsyłania swoich ofert.

Oferty pracy powinny zawierać:

  • List motywacyjny
  • Curriculum Vitae (CV)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych

Prosimy je przesyłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za przesłanie CV skontaktujemy się z Państwem jeśli oferta zostanie wybrana

Aktualne oferty pracy: 

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zatrudni pracownika naukowego do pracy na stanowisku:

Adiunkt.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem adiunkt. Dziękujemy za przesłanie CV. Skontaktujemy się wyłącznie w wybranymi kandydatami.

Are you an

English University teacher

looking for work? 

We would like to provide you with an opportunity to join our great team of highly educated academicians and practitioners!

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zatrudni pracownika do Działu Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń na stanowisko:

Koordynator ds. studiów podyplomowych i szkoleń

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Koordynator". Dziękujemy za przesłanie CV. Skontaktujemy się wyłącznie w wybranymi kandydatami.