Asystent naukowo-dydaktyczny na kierunku Psychologia

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera zatrudni pracownika naukowego do pracy na stanowisku:

Asystent naukowo-dydaktyczny na kierunku Psychologia.

Wymaganie niezbędne:

  • Posiadanie tytułu zawodowego magistra psychologii

Preferowane:

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych (studia stacjonarne i niestacjonarne)
  • Obowiązki w ramach godzin administracyjnych
  • Praca naukowo - badawcza

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju naukowego i zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą specjalistów
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz realizacji projektów i badań
  • Doskonałą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny
  • Kopia dyplomu lub zaświadczenia potwierdzającego posiadanie tytułu magistra
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (aktualna klauzula zgodna z RODO)
  • Lista publikacji naukowych (opcjonalnie)